Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Podarki z Kalisza
Aktualności
2015-12-22 / Podarki z Kalisza
Kto jeszcze szuka pomysłów na świąteczne prezenty, u nas znajdzie ciekawe propozycje - ręcznie zdobione bombki i filiżanki z wymalowanym ratuszem czekają!

Znakomitym prezentem dla moli książkowych będzie dostępny w atrakcyjnej cenie pakiet Calisia, czyli trylogia Anety Ponomarenko, której akcja toczy się w XIX i na początku XX wieku w Kaliszu. Komplet tworzą kryminały: ''Strażnik skarbu'', ''Dom śmierci'' i ''Ostatnie śledztwo''. Aby zachęcić do pogłębiania wiedzy o Kaliszu, warto podarować ''Wędrówki po moim Kaliszu'' autorstwa Władysława Kościelniaka, który prowadzi przez różne dzielnice miasta, podając fakty i ciekawostki dotyczące jego dziejów. Wznowione ''Baśnie i legendy kaliskie'' Eligiusza Kor-Walczaka to obowiązkowa pozycja dla najmłodszych.
dwie bombki z namalowanym ratuszem, jedna biała, druga granatowa

Na choince nie powinno zabraknąć ręcznie zdobionej bombki z motywem kaliskiego ratusza, dostępnej w dwóch wersjach: w kolorze granatowym (120mm) i białym (150mm).
Nie tylko miłośników kawy ucieszy smukła ręcznie malowana filiżanka z motywem kaliskiego ratusza.
torba papierowa z motywem ratusza i kamieniczek z napisem wesołych świąt z kalisza

Do zapakowania prezentów proponujemy duże papierowe torby z zimową grafiką i napisem ''Wesołych Świąt z Kalisza''.

To tylko niektóre z naszych świątecznych propozycji.

Zapraszamy po wyjątkowe prezenty do Centrum Informacji Turystycznej – dziś do godz. 17.00 oraz 23 grudnia w godz. 9.00-17.00.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki