Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Trwa konkurs ''Kalisz okiem turysty''
Aktualności
2015-09-17 / Trwa konkurs ''Kalisz okiem turysty''
Zwiedzasz Kalisz? Zrób zdjęcie, wyślij je do nas wraz z odpowiedzią na jedno pytanie! Zyskasz szansę na ciekawą nagrodę związaną z Kaliszem!
Wszystkich turystów, którzy odwiedzili lub odwiedzą w tym roku Kalisz, gorąco zachęcamy do udziału w naszym konkursie, organizowanym z okazji Światowego Dnia Turystyki!

Odwiedzając nowe miejsca, chętnie uwieczniamy je na fotografiach – by wspominać zrealizowane podróże, pochwalić się znajomym, zachować pamiątkę. Teraz prosimy turystów, którzy w tym roku odwiedzili Kalisz, o przesłanie do nas wybranego zdjęcia wraz z odpowiedzią na zaledwie jedno pytanie, które brzmi – ''Dlaczego warto odwiedzić Kalisz?''.

Na zdjęcia i odpowiedzi czekamy do 25 września 2015r.
Trzy najciekawsze opublikujemy na naszej facebookowej stronie, gdzie sami internauci wybiorą zwycięzcę!
Poniżej przedstawiamy regulamin konkursu.
Zapraszamy! Nagroda czeka...

Regulamin Konkursu ''Kalisz okiem turysty''

1. Organizator:
Konkurs ''Kalisz okiem turysty'' organizowany jest przez Biuro ds. Promocji i Informacji Miejskiej - Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej w Kaliszu – z okazji Światowego Dnia Turystyki.

2. Uczestnicy:
W konkursie mogą uczestniczyć turyści w wieku 0-200 lat.

3. Zasady konkursu:

Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia w formacie jpg lub png wykonanego w 2015 roku w Kaliszu podczas zwiedzania miasta wraz z odpowiedzią na pytanie ''Dlaczego warto odwiedzić Kalisz?''.

Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedno zdjęcie.

Zdjęcia wraz z odpowiedzią należy przesłać na adres it@um.kalisz.pl , podając w temacie wiadomości ''KALISZ OKIEM TURYSTY''.

W treści wiadomości należy podać odpowiedź na pytanie konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Otrzymanie wiadomości zwrotnej z adresu it@um.kalisz.pl z informacją o przyjęciu zgłoszenia jest potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia udziału w konkursie.

Uczestnik z chwilą nadesłania wiadomości oświadcza, że:
a) akceptuje niniejszy Regulamin,
b) jest autorem zdjęć oraz posiada zgodę osób widocznych na zdjęciu na uczestnictwo w Konkursie oraz publikację zdjęć na stronie internetowej oraz w serwisie facebook Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu, Urzędu Miejskiego w Kaliszu.
c) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych dn. 29 sierpnia 1997 r.
d) wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęć w celach promocyjnych przez Centrum Informacji Turystycznej / Urząd Miejski w Kaliszu.

Centrum Informacji Turystycznej przyjmuje zgłoszenia udziału w konkursie do 25 września 2015r.

Komisja konkursowa, złożona z pracowników Centrum Informacji Turystycznej, wybierze trzy najciekawsze zdjęcia i odpowiedzi na pytanie ''Dlaczego warto odwiedzić Kalisz?''. Wybrane zdjęcia oraz odpowiedzi zostaną umieszczone na stronie CIT w serwisie facebook w dniu 27 września 2015. Zwycięży autor zdjęcia i odpowiedzi, które do 30 września 2015 do godz. 16.30 zdobędzie najwięcej kliknięć ''Lubię to''.

Laureat otrzyma nagrodę rzeczową.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki