Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Arka w Teatrze
Aktualności
2015-09-16 / Arka w Teatrze
Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu zaprasza w piątkowy wieczór na plenerowy spektakl pt. ''Arka''.

To plenerowe przedstawienie wciąż opowiada tę samą, wciąż aktualną, prostą historię o tym, jak wojna niszczy życie ludzi i zmusza ich do ucieczki, do szukania na nowo własnego, bezpiecznego miejsca na Ziemi. To opowieść o wygnańcach, którymi zapełnia się nasza planeta. Niewielu z nich udaje się ocalić, pozostają bezdomnymi, których w lepszy świat może unieść już tylko marzenie w postaci wielkiego, uskrzydlonego statku. - czytamy na stronie kaliskiego Teatru.

Warsztaty dla aktorów poprowadzi zespół Teatru Ósmego Dnia w składzie: Ewa Wójciak, Adam Borowski, Marcin Kęszycki, Jacek Chmaj, Przemysław Mosiężny, Jakub Staśkowiak.
W warsztatach udział wezmą: Izabela Beń, Małgorzata Kałędkiewicz, Kama Kowalewska, Ewa Kibler, Jacek Jackowicz, Sebastian Jochan, Dariusz Sosiński, Tomasz Wierzgacz.

Efekty warsztatów będzie można obejrzeć podczas spektaklu, który odbędzie się w piątek, 18 września, o godz. 21.00, na tzw. Scenie Letniej – na tyłach budynku Teatru im. W. Bogusławskiego, Pl. Bogusławskiego 1.

Zapraszamy!

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki