Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 10 – 12 lipca 2015r.
Aktualności
2015-07-10 / Wydarzenia weekendowe 10 – 12 lipca 2015r.
W najbliższych dniach warto wybrać Kalisz na weekend. Koncerty, kino letnie pod ratuszem, targ na Rozmarku to tylko niektóre z dostępnych w tych dniach atrakcji!
W piątek odbędzie się kolejna odsłona koncertowego Sezonu Ogórkowego. Ponadczasowym filmem Casablanca rozpocznie się w sobotę Kino Letnie na Głównym Rynku. Przez dwa dni - sobotę i niedzielę na Rozmarku będzie Targ z antykami, rękodziełem, książkami, pamiątkami. Również w sobotę i niedzielę na przystani Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego przy Wale Piastowskim rozegrany zostanie Otwarty Turniej Kajak Polo.

Zapraszamy do kaliskich muzeów, galerii sztuki i obiektów rekreacyjnych!

Proponujemy zwiedzanie Kalisza na trzy ciekawe sposoby – przejazd SANem z przewodnikiem, wejścia na wieżę ratusza oraz rejsy łodzią św. Wojciecha ''Calisia'', czyli wybierz Kalisz na weekend!

W regionie również nie zabraknie ciekawych wydarzeń – Estrada Folkloru, TATARAK MUSIC FESTIVAL oraz Red Smoke Festiwal to niektóre z propozycji nadchodzących dni.

Szczegółowy spis wydarzeń do pobrania poniżej.

Życzymy udanego weekendu w Kaliszu!

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki