Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Rozmarek ożywiony
Aktualności
2015-07-08 / Rozmarek ożywiony
W najbliższą sobotę i niedzielę (11 - 12 lipca) zapraszamy na plac u zbiegu ulic Targowej i Przechodniej, tzw. Rozmarek, na Targi Staroci i Rękodzieła.

W ten sposób spełniane są oczekiwania wielu mieszkańców, którzy zwracali uwagę, iż wzorem innych miast warto zorganizować w centrum targ staroci i rzemiosła. Wystawcy na targu związani są z takimi branżami jak: antyki i rękodzieło. Na Rozmarku nie tylko będzie można zakupić, lecz także obejrzeć piękne przedmioty, które na co dzień prezentowane są w galeriach i antykwariatach. Targ stanowi nawiązanie do przeszłości tego terenu, z którym nierozerwalnie łączy się funkcja targowa.
Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do zgłaszania się bezpośrednio do koordynatora projektu: Krzysztofa Zientala, Głównego Specjalisty ds. Rewitalizacji – kziental@um.kalisz.pl, 62 7654 490, 797 702 487 oraz mieszkańców do aktywnego uczestnictwa.


11-12 lipca 2015r. 

godz. 11.00 - 17.00
Rozmarek u zbiegu ulic Targowej i Przechodniej

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki