Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » IV Edycja Konkursu za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki
Aktualności
2015-05-21 / IV Edycja Konkursu za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu rozpoczął nabór zgłoszeń do IV Edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki.
Celem konkursu jest uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim. Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich napisanych w języku polskim i obronionych w latach 2013 - 2015 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych położonych na terenie całego kraju. Do Konkursu kwalifikują się prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z województwem wielkopolskim, które na egzaminie magisterskim ocenione zostały przynajmniej na ocenę dobrą. Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe w wysokości 5.000 zł, 3.000 zł i 2.000 zł.

Prace zgłaszać mogą autorzy prac samodzielnie oraz, za zgodą autorów, szkoły wyższe i promotorzy (każda szkoła wyższa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac). Prace, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do 16 lipca 2015 r. osobiście lub drogą pocztową na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu – Departament Sportu i Turystyki

al. Niepodległości 18, 61-713 Poznań

(Uwaga! Decyduje data wpływu do siedziby Urzędu).

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.umww.pl.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki