Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Nocleg w Domu Studenckim
Aktualności
2015-04-18 / Nocleg w Domu Studenckim
Planując zwiedzanie Kalisza i dysponując niewielkim budżetem, można znaleźć dobry obiekt na nocleg. Przykładem niech będzie Dom Studencki WPA UAM ''Rubin''.

Dom Studencki ''RUBIN'' mieści się przy ul. Nowy Świat 28-30 i oferuje 134 miejsca studenckie (44 pokoje jednoosobowe z łazienkami i 45 pokoi dwuosobowych z łazienką na dwa pokoje) oraz 22 pokoje jednoosobowe gościnne z łazienkami.

Na każdym piętrze znajduje się kuchnia i sala telewizyjna. Pokoje studenckie są w pełni umeblowane i posiadają gniazda anteny satelitarnej oraz gniazda internetowe. W akademiku jest również pralnia z pralką automatyczną i suszarką.

Pokoje gościnne są w pełni umeblowane i posiadają gniazda internetowe. Każdy pokój posiada łazienkę. Na piętrze znajduje się kuchnia ogólnodostępna. W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna, czajnik oraz lodówka.

wnętrze pokoju: łóżko, meble, stolik i krzesło

biurko z telewizorem oraz toaleta w domu studenckim

Najtaniej za nocleg zapłacimy tu w pokoju studenckim - niecałe 49 zł za osobę. Droższą opcją jest pokój gościnny – tu trzeba liczyć się z kosztem 81 zł za dobę.

Lokalizacja Domu Studenckiego ''Rubin'' umożliwia piesze dotarcie do zabytków w centrum miasta, a także swobodny dojazd komunikacją miejską do nieco oddalonych obiektów. Niewątpliwą zaletą obiektu jest możliwość korzystania z zamykanego bezpłatnego parkingu (wjazd od ul. Ułańskiej).

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami: 62 767 07 50 lub 62 767 07 39.

Zapraszamy do Kalisza!

Fot. DS ''Rubin'' 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki