Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Konkurs "Kaliskie Puzzle" rozstrzygnięty
Aktualności
2011-09-03 / Konkurs "Kaliskie Puzzle" rozstrzygnięty
Cieszący się wielką popularnością internetowy konkurs przygotowany przez CIT rozwiązany

Przez cały sierpień trwał konkurs internetowy "Kaliskie Puzzle-Kalisz Współczesny" przygotowany przez kaliskie Centrum Informacji Turystycznej.

 Cieszył się wyjątkowym powodzeniem,na tyle dużym,że wszystkie poprawne odpowiedzi pojawiały się w poniedziałki.Pomimo tego,iz według regulaminu miał trwać przez cały każdy tydzień.

Okazuje się,że kaliszanie znają własne miasto i chcą poznawać dalej.

Zwycięzcami zostało 5 osób,jednakże na podsumowaniu konkursu,który miał miejsce w środę 31 sierpnia pojawiła się trójka zwycięzców. Są nimi:pani Katarzyna Łuczak,pan Szymon Haładyn,pan Bartłomiej Krawczyk, których zdjęcia publikujemy poniżej. Nagrody dla zwycięzców ufundowało Biuro Promocji Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Podziękowania w postaci listu gratulacyjnego za zajęcie pierwszego miejsca przesłał Prezydent Miasta Kalisza-dr inż.Janusz Pęcherz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziekujemy pozostałym uczestnikom konkursu i zachęcamy do dlaszej zabawy przy okazji następnych konkursów organizowanych przez kaliski CIT.

 

Laureaci konkursu

Katarzyna Łuczak

Szymon Haładyn

Bartłomiej Krawczyk

 

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki