Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Nowy hostel w Kaliszu
Aktualności
2015-02-21 / Nowy hostel w Kaliszu
Turyści ceniący niewysoką cenę i centralne położenie z pewnością zainteresują się poszerzeniem oferty noclegowej w Kaliszu. Mowa o Baba Hostel, obiekcie przy ul. Babinej 19.

Hostel przyjął pierwszych gości w Sylwestra 2014 roku. Obecnie trwają ostatnie prace remontowe w obiekcie, jednak większość pokoi jest już dostępna. W Baba Hostel przenocuje zarówno indywidualny turysta, jak również grupa zorganizowana. W pokojach znajdziemy podstawowe wyposażenie – łóżka z pościelą, szafki, stoliki, lustra. Do dyspozycji gości znajduje się wspólna łazienka z umywalkami, prysznicami oraz toaletami. W obiekcie można korzystać z aneksu kuchennego, lodówki, pralki, żelazka, telewizora. Goście mogą przygotować sobie posiłki we własnym zakresie, choć istnieje możliwość zamówienia zestawu śniadaniowego z pobliskiego baru. W hostelu można połączyć się z siecią Wi-Fi.

Turysta indywidualny przenocuje w hostelu już za 40 zł. Wkrótce do użytku wymagających gości oddany zostanie apartament z własną łazienką.
Na stronie internetowej hostelu http://babahostel.pl/ można również znaleźć odnośnik do rezerwacji online.

Potrzebujesz informacji o bazie noclegowej Kalisza? Znajdziesz je na naszej stronie

Zapraszamy do Kalisza!

budynek Baba Hostel, korytarz oraz salon z aneksem kuchennym

pokoje w Baba Hostel

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki