Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Spotkanie z Krzysztofem Zientalem - głównym specjalistą do spraw rewitalizacji w Kaliszu.
Aktualności
2015-02-17 / Spotkanie z Krzysztofem Zientalem - głównym specjalistą do spraw rewitalizacji w Kaliszu.
Cafe.Calisia.pl zaprasza zainteresowanych już w najbliższą środę (tj. 18 lutego 2015 r.)!
Cafe.Calisia.pl ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkaniem z Krzysztofem Zientalem – głównym specjalistą do spraw rewitalizacji w Kaliszu. Odbędzie się ono w środę, dnia 18 lutego 2015 roku w Cafe.Calisia.pl przy Alei Wolności 6, o godzinie 18.00. Podczas spotkania pan Ziental opowie kaliszanom o swoich planach, zamierzeniach i możliwościach wobec miasta oraz swojego urzędu w temacie rewitalizacji kaliskiej starówki. Odpowie też na pytania mieszkańców. Spotkanie poprowadzi Maciej Błachowicz.
Krzysztof Ziental jest z wykształcenia historykiem sztuki i architektury. Ma 30 lat i pochodzi z Wrocławia. Od kilku miesięcy pełni funkcję głównego specjalisty ds. rewitalizacji w Urzędzie Miejskim w Kaliszu. Wcześniej zajmował się pracą naukowo-badawczą dotyczącą architektury XX wieku oraz pracą w firmie konserwatorskiej w zakresie przygotowywania i dokumentowania renowacji zabytków.
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki