Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wygraliśmy i staliśmy się ''Miłosnym Centrum Informacji Turystycznej” jako jedyni w Polsce!
Aktualności
2015-02-17 / Wygraliśmy i staliśmy się ''Miłosnym Centrum Informacji Turystycznej” jako jedyni w Polsce!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wygranej i oddali na nas głos!
W związku z ogłoszonym przez Polską Organizację Turystyczną (POT) ''Konkursem Walentynkowym'' dla Punktów i Centrów Informacji Turystycznej przygotowaliśmy krótki filmik, promujący Kalisz i nasze Centrum Informacji Turystycznej. Znaleźliśmy się w gronie 7 prac, które zakwalifikowały się do finału. Po długich i zawziętych zmaganiach na facebooku POT udało nam się pokonać Centrum Informacji Turystycznej w Nałęczowie, które znalazło się na trzeciej lokacie z wynikiem 112 polubień oraz Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi, która z wynikiem 240 ''lajków'' zajęła miejsce tuż za najstarszym miastem w Polsce. W tym momencie jest nam niezwykle miło ogłosić, że zwycięzcą tegorocznego konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej zostało Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu, które osiągnęło wynik 289 polubień i uzyskało tytuł „Miłosnego Centrum Informacji Turystycznej'' w Polsce! Dzięki temu Kalisz będzie promowany na oficjalnym fan page Polskiej Organizacji Turystycznej, a tym samym zachęci turystów do przyjazdu do naszego pięknego miasta! Nagrodą w konkursie jest wywiad z przedstawicielem Centrum dla Aktualności Turystycznych oraz pamiątkowa tabliczka.
Zapraszamy do najbardziej miłosnej informacji turystycznej – tu zawsze spotkacie się z życzliwością, sympatią i profesjonalną obsługą. Zarówno turyści, jak i mieszkańcy są zawsze mile widziani!
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki