Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Młodzieżowy Dom Kultury i Dom Pomocy Społecznej zapraszają na wernisaże dwóch nowych wystaw!
Aktualności
2015-02-08 / Młodzieżowy Dom Kultury i Dom Pomocy Społecznej zapraszają na wernisaże dwóch nowych wystaw!
Swoje prace przy ulicy Fabrycznej zaprezentują podopieczni Domu Pomocy Społecznej oraz osoby z niepełnosprawnością ze stowarzyszenia ''Tęcza''.
Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Domem Pomocy Społecznej zapraszają na wernisaże dwóch nowych wystaw, które odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Fabrycznej 13-15.
Pierwsza z nich będzie mieć miejsce w poniedziałek, dnia 9 lutego 2015 roku, o godzinie 10.00 na I piętrze budynku. Zaprezentowane zostaną na niej prace podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu.
Druga wystawa zainaugurowana zostanie we wtorek, dnia 10 lutego 2015 roku, o godzinie 16.30 w Galerii ''Szatnia'' Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu. Będzie można zobaczyć na niej wystawę prac podopiecznych z niepełnosprawnością stowarzyszenia ''Tęcza''.
Organizatorzy zapraszają serdecznie wszystkich zainteresowanych do Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu w celu obejrzenia wystaw!
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki