Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Spotkanie z reżyserem filmu ''Hiszpanka''
Aktualności
2015-01-28 / Spotkanie z reżyserem filmu ''Hiszpanka''
W czwartek w Kinie Centrum 3D gościć będzie Łukasz Barczyk, który opowie o megaprodukcji, poświęconej Powstaniu Wielkopolskiemu.

Jak czytamy na stronie Kina Centrum: Nie wiadomo, czy powiązane z Powstaniem Wielkopolskim wydarzenia są prawdą, czy jedynie iluzją. Porywają efekty specjalne, które zapraszają widzów w niezwykłą, pełną przygód podróż w innym wymiarze. W ''Hiszpance'' nic nie jest oczywiste, ponieważ do wyzwoleńczej walki włącza się grupa telepatów. Siły zbrojne stają na równi z siłami umysłu.

Premiera filmu miała miejsce 23 stycznia. Tymczasem w czwartek, 29 stycznia, o godz. 16.00 oraz o godz. 19.00 w Kinie Centrum 3D przy ul. Łaziennej odbędą się specjalne pokazy filmu połączone ze spotkaniem z reżyserem. Dodatkową atrakcją będzie widowisko przed kinem oraz w budynku Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, przygotowane przez Ostrowsko-Kaliską Grupę Rekonstrukcji Historycznej, której uczestnicy wystąpili w filmie w charakterze statystów.
Organizatorzy przygotowali zatem wiele atrakcji, zapraszamy wszystkich miłośników kinematografii!

Bilety są jeszcze dostępne w kasie Kina Centrum przy ul. Łaziennej 6, na dodatek w promocyjnej ''kinoczwartkowej'' cenie 10 zł!

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki