Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » ''Nasz park - nasza sprawa''
Aktualności
2015-01-27 / ''Nasz park - nasza sprawa''
Otwarta debata na temat przyszłości kaliskiego parku miejskiego.
Kaliska Inicjatywa Miejska ma przyjemność zaprosić wszystkich na otwartą debatę ''Nasz park – nasza sprawa'', której tematem będzie przyszłość kaliskiego Parku Miejskiego. Odbędzie się ona w środę (tj. 28 stycznia 2015 roku) o godzinie 18.00 w Cafe.Calisia.pl, przy Alei Wolności 7.
Debata poprzedzona będzie prezentacją dawnych fotografii parku miejskiego z komentarzem historyka Macieja Błachowicza. Następnie parę słów o projektach powiedzą ich inicjatorzy - przedstawiciele Stowarzyszenia „Łyżka mleka” oraz rady Osiedle Śródmieście I. Następnie rozpocznie się dyskusja, w której do aktywnego udziału zachęcają organizatorzy. Po zapoznaniu się z opiniami Kaliszan Stowarzyszenie „Łyżka mleka” i rada Osiedla Śródmieście I rozpoczną opracowanie wspólnej koncepcji realizacji projektu „Park Miejski – reaktywacja”, po czym zostanie on przekazana do władz Miasta Kalisza.
Kaliska Inicjatywa Miejska, Stowarzyszenie ''Łyżka Mleka'' oraz rada Osiedla Śródmieście 1 zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie!
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki