Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Spotkanie z Jolantą Szwalbe - autorką książek motywacyjnych, reportaży, dzienników.
Aktualności
2015-01-19 / Spotkanie z Jolantą Szwalbe - autorką książek motywacyjnych, reportaży, dzienników.
Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych!

Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu z Jolantą Szwalbe – autorką książek motywacyjnych, reportaży i dzienników. Odbędzie się ono w Fili nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu przy ulicy Złotej 26-28, o godzinie 16.00, dnia 20 stycznia 2015 roku.
Słów kilka o autorce (napisano na podstawie www.utw-rumia.pl):
Jolanta Szwalbe - w trudnym okresie pracy zawodowej, zainspirowana życiem i działalnością Benjamina Franklina zaczęła pisać książki motywacyjne, reportaże, dzienniki, biografie i wydawać je w swoim prywatnym wydawnictwie im. B. Franklina. Pisarka zoruje się na ludziach, którzy doszli do czegoś pokonując swoje słabości i nie zniechęcają się przy pierwszej przeszkodzie oraz którzy działają na rzecz potrzebujących. Jest optymistką. Uważa, że bez względu na wiek należy marzyć i realizować swoje marzenia, bo nic nie tworzy przyszłości tak, jak one i dlatego warto je wydobyć z siebie. Należy też słuchać swojej intuicji i swojego serca, gdyż człowiek jest kopalnią złota, z której można wydobyć wszystko, co potrzebne do wspaniałego i radosnego życia. Autorka interesująco prezentuje myśli wielu znanych ludzi opowiadając o ich dokonaniach, przytacza ciekawe momenty z ich biografii. Potrafi też słuchaczy wzruszyć i rozśmieszyć, natchnąć optymizmem i skłonić do chęci realizowania swoich marzeń, bycia ciągle aktywnym mimo upływu lat zgodnie z powiedzeniem B. Franklina:„Jeśli jest coś albo ci się śni, że możesz, zacznij to robić. W śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia”.
Wstęp na to spotkanie jest całkowicie bezpłatny, a zatem wszyscy są mile widziani!

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki