Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe od 16 do 18 stycznia 2015 roku.
Aktualności
2015-01-16 / Wydarzenia weekendowe od 16 do 18 stycznia 2015 roku.
Zapraszamy do sprawdzenia wydarzeń, które odbędą się w ten weekend w Kaliszu i okolicach!
W piątek Filharmonia Kaliska zaprasza na koncert pt. "Wielcy romantycy", a w Pubie "Kuźnia u Stacha" odbędzie się koncert zespołu De Indigo .
W sobotę w samo południe inicjatorzy zapraszają na Ogólnomiejską akcję ''Fotografujemy Fabrykę Calisia''. Ponadto sobota upłynie pod znakiem siatkówki: o godz. 16.00 w Hali Kalisz Arena swój mecz rozpoczną siatkarki MUKS AMBER Kalisz, natomiast o 17.00 w Hali przy ulicy Łódzkiej 29 mecz rozegrają siatkarze MKS Kalisz. Wieczorem w Lewym Profilu Asnyka koncert zagrają ''Miss Sha & Michał Szczęsny'', natomiast w Pubie Urwany Film Koncert na bluesowo dają Arek Zawiliński i Bluesferajna.
W niedzielę teatr im. Wojciecha Bogusławskiego proponuje spektakl ''Fantazy''. Jest to spektakl z opieką dla dzieci. Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza natomiast na pierwsze w obecnym roku spotkanie z cyklu Fotoplastikon. Kalisz na fotografiach XIX I XX w. Niedzielne spotkanie odbędzie się pt. ''Makary Górzyński - Wczasy Kaliskie 1911-1913, albo obrazy z czasów transformacji'' .
Życzymy udanego weekendu!
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki