Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Recital kolęd w Klasztorze Ojców Franciszkanów w Kaliszu!
Aktualności
2014-12-29 / Recital kolęd w Klasztorze Ojców Franciszkanów w Kaliszu!
Dnia 29 grudnia 2014 wystąpią Mocy Pełni wraz z chórem sióstr zakonnych z Kalisza.

W dniu 29 grudnia 2014 roku w Klasztorze Ojców Franciszkanów przy ulicy Sukienniczej 7 w Kaliszu odbędą się koncerty „Kolęd pełni”. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 19.15 i będzie on nagrywany na żywo przez Telewizję internetową Ostrów-Kalisz, czyli w skrócie OK. Całość materiału udostępniana będzie na żywo na oficjalnej stronie telewizji : www.ok24.tv. Drugi z koncertów rozpocznie się o godzinie 21:00. Podczas ich trwania zaśpiewa zespół Mocy Pełni, zaś towarzyszyć mu będzie chór sióstr zakonnych z Kalisza. Wydarzenie poprowadzi aktor kaliskiego teatru im. Wojciecha Bogusławskiego – pan Jacek Jackiewicz. Na koncercie będzie mogło pojawić się jednorazowo aż 250 osób, gdyż tyle zaproszeń przygotował główny organizator recitalu – firma Bobomed Invest. Dla tych, którym nie uda się dotrzeć do Klasztoru Ojców Franciszkanów przygotowano relację na żywo, która będzie dostępna na stronie www.ok24.tv pod tym adresem: http://www.ok24.tv/live-3.

W imieniu formy Bobomed Invest zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w koncercie, jak i relacji internetowej, która jak już wspomnieliśmy odbędzie się na żywo z Klasztoru!

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki