Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wręczania nagród w konkursie „Kaliska Choinka 2014” ciąg dalszy!
Aktualności
2014-12-23 / Wręczania nagród w konkursie „Kaliska Choinka 2014” ciąg dalszy!
W miniony poniedziałek odwiedziliśmy panią Wandę Stępkowską w Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu, która zajęła III miejsce w kategorii dorosłych.

Dnia 22 grudnia 2014 roku mieliśmy przyjemność wybrać się do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Winiarskiej w Kaliszu w celu wręczenia nagród za udział w konkursie „Kaliska Choinka 2014” pani Wandzie Stępkowskiej, która nie miała możliwości przybycia na ogłoszenie wyników do Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Zamkowej.

Jak już wcześniej informowaliśmy pani Wanda Stępkowska zajęła trzecie miejsce w kategorii „dorośli”, zaś Jej praca przedstawiała Kalisz z okresu przed rokiem 1914, czyli jeszcze przed katastrofą kaliską i zburzeniem prawie całego miasta. Na bombce pani Wandy znalazły się widoki nieznane już zdecydowanej większości kaliszan, były to cerkiew oraz dwa obrazy dawnej stacji kolejowej. Dodatkowo ozdoba udekorowana była czerwonymi wstążkami oraz złotą nitką, co sprawiało, że bombka wyglądała wyjątkowo.

Nasza wizyta przebiegła zgodnie z planem – udało nam się zaskoczyć panią Wandę oraz jej znajomą podczas porannej kawy. Obie Panie przyjęły nas bardzo serdecznie i po chwili siedzieliśmy już wszyscy razem. Podziękowaliśmy serdecznie pani Wandzie za udział w naszym konkursie, wręczyliśmy nagrody oraz obejrzeliśmy razem zdjęcia pozostałych ozdób, które brały udział w „Kaliskiej Choince 2014”. Pokazaliśmy również naszą piękną choinkę, która wygląda najpiękniej ze wszystkich w Kaliszu, gdyż jest udekorowana przez mieszkańców najstarszego miasta w Polsce – zarówno tych najmłodszych, tych w wieku średnim oraz tych najstarszych.

Celem naszych odwiedzin była chęć nagrodzenia pani Wandy Stępkowskiej za udział w konkursie. Jest nam zawsze bardzo miło, gdy mieszkańcy Kalisza biorą udział w konkursach organizowanych zarówno przez Miasto Kalisz, jak i Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Zamkowej w Kaliszu. Zawsze staramy się zachęcać wszystkich obywateli do takich inicjatyw, gdyż to właśnie dla nich tu jesteśmy i jest nam bardzo miło, gdy są gotowi poświęcić trochę swojego cennego czasu oraz energii i zrobić coś dla swojego miasta. Dlatego w imieniu wszystkich pracowników Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu chcielibyśmy z całego serca podziękować za wszelkie inicjatywy obywatelskie oraz udział w naszych konkursach wszystkim Kaliszanom. Ponadto zapraszamy również do brania udziału w kolejnych, gdyż są one tworzone z myślą o Was!

wizyta w DPS

pani Wanda i Michał

pani Wanda i Kasia

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki