Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 19 – 21 grudnia 2014r.
Aktualności
2014-12-19 / Wydarzenia weekendowe 19 – 21 grudnia 2014r.
W ostatni weekend przed Świętami warto oderwać się od gorączki przygotowań i wybrać się na koncerty, wystawy, mecze, organizowane w Kaliszu.

Z cyklu ''Prezydent Miasta Kalisza zaprasza'' Filharmonia Kaliska wspólnie ze znakomitymi głosami polskiej sceny zaprezentuje Oratorium na Boże Narodzenie. Supermaraton Kalisz zachęca do wspólnego biegania. W Ośrodku Kultury Plastycznej zagości nowa wystawa, a w Cafe.Calisia.pl młodzi reporterzy zaprezentują wyniki swojej pracy.

Zmagania piłkarzy halowych będzie można obserwować w sobotę na hali Kalisz Arena. W tym dniu odbędzie się również kilka ciekawych koncertów.
W niedzielę można spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, bądź też wybrać się na świąteczny koncert lub mecz koszykówki.

Zachęcamy do odwiedzania miejskich muzeów, galerii, a także naszego Centrum Informacji Turystycznej, gdzie wciąż podziwiać można zegary pana Wiesława Giery.

Szczegóły w dokumencie poniżej.

Życzymy przyjemnego weekendu!

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki