Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » X Literacki Rekonesans, czyli Przed Debiutem Wystąp!
Aktualności
2014-12-18 / X Literacki Rekonesans, czyli Przed Debiutem Wystąp!
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Łyżka Mleka oraz Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Dnia 18 grudnia 2014 roku, o godzinie 18.00 odbędzie się dziesiąta edycja cyklu spotkań „Literacki rekonesans”. W każdy czwarty czwartek miesiąca organizatorzy mają przyjemność zaprosić wszystkich, szczególnie twórców przed debiutem, piszących do szuflady do kawiarnia Art Cafe w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Spotkania dają możliwość zaprezentowania swojej pracy początkującym pisarzom, ale również podyskutowania o literaturze ogólnie. Ponadto istnieje również możliwość zdobycia nagród w Turnieju Jednego Wiersza.
Opiekę nad spotkaniami przejęła Izabela Rott - studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, która także – wraz z Moniką Jangas – prowadzi imprezy. Gościem spotkania będzie Maja Kolanowska.
Osoby zainteresowane prezentacją mogą zgłosić się wcześniej, wysyłając mail na adres lyzkamleka@gmail.com lub przynieść teksty na spotkanie.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki