Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wigilia na kaliskim Głównym Rynku!
Aktualności
2014-12-13 / Wigilia na kaliskim Głównym Rynku!
Od godziny 12.00 na kaliskim rynku masa atrakcji oraz straganów świątecznych w szczytnym celu.
Fundacja ''Bread of Life'', Stowarzyszenie Teraz Kalisz, Uciechowo.pl oraz kaliski portal internetowy Calisia.pl mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na Wigilię, która odbędzie się na kaliskim Głównym Rynku dnia 13 grudnia, w godzinach od 12.00 do 18.00. Na wszystkich, którzy zdecydują się przyjść czeka masa atrakcji, takich jak występy koncerty i występy taneczne, imprezy towarzyszące dla dzieci i dorosłych oraz licytacje i koncerty. Głównym celem akcji jest charytatywna zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji ''Bread of life''. W wyniku wcześniejszych edycji, udało się sfinansofwać rehabilitację dzieci, młodzieży z porażeniem mózgowym, zakup specjalistycznego obuwia, hostel dla rodziców przebywających w Szpitalu Onkologicznym w Poznaniu, zakup leków osłonowych, a także, dojazdy do szpitala onkologicznego. Jak widać Wigilii na kaliskim rynku przyświeca nie tylko chęć dobrej zabawy oraz rozrywka, lecz przede wszystkim pomoc chorym dzieciom i dorosłym.

Warto również dodać, że w tym roku po raz pierwszy Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu weźmie udział w tym przedsięwzięciu i zrobimy wszystko, co w Naszej mocy, aby wspomóc organizatorów, którzy serdecznie zapraszają na Wigilię na kaliskim Rynku Głównym!
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki