Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Włodek Pawlik Trio - Night In Calisia: Live (DVD+CD)
Aktualności
2014-12-02 / Włodek Pawlik Trio - Night In Calisia: Live (DVD+CD)
Zapraszamy do zakupu najnowszej płyty Włodek Pawlik Trio - Night in Calisia: Live (DVD+CD) w najlepszej cenie!
Telewizja Polska SA wraz z Agencją STX Jamboree mają przyjemność zaprezentować, bez wątpienia najgorętszy polski projekt jazzowy tego roku ''Night in Calisia Live''. Po raz pierwszy po otrzymaniu nagrody Grammy Award w 2014 roku na jednym koncercie w Polsce zadebiutowali wspólnie Włodek Pawlik Trio, Randy Brecker (USA) oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka.

Album Randy'ego Breckera, Włodzimierza Pawlika i Adama Klocka nagrany wraz z Orkiestrą Filharmonii Kaliskiej ''Night in Calisia'' powstał z okazji 1850. rocznicy założenia najstarszego miasta w Polsce – Kalisza. Kompozycję zamówił u Włodzimierza Pawlika Adam Klocek - dyrygent oraz dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Kaliskiej. Album w wersji amerykańskiej ukazał się 13 sierpnia 2013 roku nakładem firmy fonograficznej Summit Records. Wydawnictwo uhonorowane zostało Nagrodą Grammy za najlepszym album dużego zespołu jazzowego w roku 2014. Należy wspomnieć o tym, że Włodek Pawlik to pierwszy w historii polski artysta jazzowy, który otrzymał Grammy.
Zestaw zawiera płytę DVD oraz CD audio – oba nośniki z zarejestrowanym w całości koncertem oraz bonusowy 15 minutowy film dokumentalny ''Making of'', który ukazuję historię życia Włodka Pawlika oraz kulisy otrzymania przez niego nagród Grammy 2014 oraz Fryderyk 2014.

muzyka: Włodek Pawlik
Randy Brecker - trąbka
Włodek Pawlik Trio w składzie:
Włodek Pawlik - fortepian
Paweł Pańta - kontrabas, gitara basowa
Cezary Konrad - perkusja
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej
Adam Klocek – dyrygent

Tylko w Centrum Informacji Turystycznej ten wyjątkowy zestaw płyt (DVD+CD) do nabycia w cenie 30.00 złotych! Płyta nadaję się świetnie na prezent świąteczny, także zapraszamy serdecznie do zakupu wszystkich zainteresowanych! Gwiazdka już tuż tuż!
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki