Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Poszukiwany dziecięcy reporter
Aktualności
2014-11-29 / Poszukiwany dziecięcy reporter
W najbliższą niedzielę w galerii Kalisz Carrefour odbędzie się casting na reportera TVP ABC, w którym mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 6 do 13 lat, które przyjdą ze swoim rodzicem lub opiekunem prawnym.
To pierwszy etap castingu, w którym można wygrać kamerę Sony full HD oraz wyjazd do studia Telewizji Polskiej w Warszawie. Tam w drugim etapie zostanie wyłoniony zwycięzca, który wyjedzie z rodzicem do Tajlandii, aby nakręcić reportaż z podróży.

Podczas castingu dziecko prezentuje na scenie przed kamerą 90-sekundową dziennikarską relację z wybranego przez siebie wydarzenia lub z jednego z pięciu tematów, wskazanych przez organizatora. Prezentację ocenia jury.

Zwycięzca kaliskiego castingu zmierzy się w Warszawie z dziewięciorgiem pozostałych dzieci, wybranych w innych miastach, i zyska szansę na niezwykłą podróż, nakręcenie reportażu dla telewizji, a może rozpoczęcie kariery na szklanym ekranie?

Relację z pierwszego castingu, który miał miejsce w Szczecinie, znaleźć można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=nmAEbZXwiCk

Casting odbędzie się 30 listopada 2014r. w godz. 13.00 – 18.00 w galerii Kalisz Carrefour, ul. Poznańska 121-131. Zapraszamy!

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki