Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe od 31 października 2014 do 2 listopada 2014
Aktualności
2014-10-31 / Wydarzenia weekendowe od 31 października 2014 do 2 listopada 2014
Sprawdźcie, co dzieję się w Kaliszu i okolicach w najbliższy piątek, sobotę oraz niedzielę!
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia wydarzeń weekendowych, którę odbędą się w najbliższych dniach w Kaliszu i okolicach. Piątek stać będzie pod znakiem spektakli teatralnych "Piotruś Pan", imprez Halloween'owych w pubie Urwany Film oraz restauracji The Jack, a także debaty młodych kandydatów do Rady Miejskiej Kalisza. Sobota to oczywiście dzień wyjątkowy - Dzień Wszystkich Świętych, zaś w jego trakcie XIV kwesta na ratowanie zabytkowych cmentarzy kaliskich, a także maratony halloween'owe w kinach Helios, Cinema3D oraz Centrum 3D. Niedziela to czas refleksji w Dzień Zaduszny, a zatem warto zwrócić uwagę na monodram "Tancerz mecenasa Kryakowskiego" w wykonaniu aktora kaliskiego teatru - pana Dariusza Sosińskiego, który odbędzie się w kawiarni Cafe.Calisia.pl przy ulicy Alei Wolności 6.

Zapraszamy również do Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu przy ulicy Zamkowej, gdzie będą Państwo mogli nabyć publikacje, pamiątki, gadżety oraz widokówki związane z Kaliszem.

Zachęcamy również do zwiedzania kaliskich muzeów, galerii oraz instytucji kulturalnych.

Szczegółowe informacje w załączniku.
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki