Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Targi Tour Salon w Poznaniu zakończone
Aktualności
2014-10-27 / Targi Tour Salon w Poznaniu zakończone
W dniach 23-25 października 2014r. trwała jubileuszowa 25-ta edycja Międzynarodowych Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, podczas których promowano Miasto Kalisz.

Na targach prezentowało się blisko 600 wystawców z 39 krajów. Na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej promowano między innymi ofertę turystyczną Kalisza. Wśród zwiedzających były osoby, które odwiedziły już miasto, przyjeżdżając pociągiem turystycznym w lipcu i mile wspominały wycieczkę do Kalisza. Wiele osób podzieliło się wrażeniami ze zwiedzania miasta w ramach certyfikowanego produktu turystycznego ''Wybierz Kalisz na Weekend''.

W każdym dniu targów organizowaliśmy konkursy wiedzy o Kaliszu. Wśród nagród znalazły się parasolki, koszulki oraz materiały promocyjne z najstarszego miasta w Polsce.

Odwiedzający kaliskie stoisko mogli skosztować Andrutów Kaliskich, których smak przypomniał szczególnie starszym osobom ich młodość oraz dzieciństwo.

Oprócz materiałów dotyczących najstarszego miasta w Polsce zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą turystyczną naszych najbliższych okolic, m.in. Gołuchowa.

Warto zaznaczyć, że stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej otrzymało Złoty Medal MTP za najlepszy produkt turystyczny oraz nagrodę Accanthus Aureus.

Kaliskie stoisko odwiedziły delegacje z Niemiec i z Japonii, które chętnie degustowały kaliski produkt lokalny.

Warto zobaczyć Kalisz, o czym przekonywaliśmy liczne rzesze zwiedzających.

Galeria zdjęć
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki