Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 17 - 19 października 2014r.
Aktualności
2014-10-17 / Wydarzenia weekendowe 17 - 19 października 2014r.
Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach w Kaliszu i okolicach. Wśród atrakcji m.in. Wielki Piknik Drogowy - Harcerski na ul. Harcerskiej!
Już dzisiaj Klub Turystyki Kolarskiej ''Cyklista'' zaprasza na rajd do Szkolnej Izby Pamięci, w której zgromadzono pamiątki związane z Powstaniem Wielkopolskim. W Galerii ''Wieża Ciśnień'' zagości nowa wystawa w ramach II Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki. Zachęcamy do wizyty w Teatrze im. W. Bogusławskiego - w piątek odbędzie się pokaz przedpremierowy, a w sobotę premiera spektaklu ''Fantazy'' w reżyserii Macieja Podstawnego.

Kto zechce wybrać się na sobotnią wędrówkę rowerową, może odwiedzić Błaszki. Miłośników sportu zapraszamy do kibicowania podczas meczy piłki nożnej oraz siatkowej, a także IV Gali Boksu Tajskiego.

W niedzielę warto wybrać się m.in. na rajd rowerowy do Pleszewa,  a także na kolejne spotkanie z cyklu ''Fotoplastikon'' - tym razem o kaliskich nekropoliach.

Zachęcamy do odwiedzania kaliskich muzeów, galerii i instytucji kulturalnych.

Szczegółowe informacje w załączniku.
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki