Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Światowy Dzień Turystyki - zapraszamy na quiz!
Aktualności
2014-09-27 / Światowy Dzień Turystyki - zapraszamy na quiz!
Aby zdobyć nagrodę, wystarczy rozwiązać nasz quiz dotyczący Kalisza. Zachęcamy wszystkich turystów, którzy odwiedzali, odwiedzają lub chcą odwiedzić najstarsze polskie miasto, do udziału w zabawie!
Regulamin Quizu o Kaliszu z okazji Światowego Dnia Turystyki 2014
1. Organizator:
Organizatorem konkursu jest Biuro Promocji Miasta i Współpracy Międzynarodowej - Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej w Kaliszu.
2. Uczestnicy:
W Konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe na stałe poza Kaliszem.
3. Przedmiot konkursu:
Przedmiotem konkursu jest quiz złożony z 15 pytań, dotyczących Kalisza, zamieszczony w dniu 27.09.2014r. na stronie www.cit.kalisz.pl.
4. Zasady:
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rozwiązanie quizu i przesłanie odpowiedzi w treści maila na adres it@um.kalisz.pl, w temacie podając słowo QUIZ, a w treści – listę odpowiedzi wg wzoru:
1 - a, 
2 - b, 
(...),
swoje imię i nazwisko, adres stałego zamieszkania wraz z klauzulą ''Oświadczam, że mieszkam na stałe poza Kaliszem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby Quizu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.''.
Wiadomości będą odbierane w godzinach pracy Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu.
Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza przyśle maila z rozwiązaniem quizu (podając prawidłowe odpowiedzi). W przypadku, gdy do 30.09.2014r. nie otrzymamy maila z kompletem prawidłowych odpowiedzi, nagrodzona zostanie osoba z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi.
Nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone w dziale AKTUALNOŚCI na stronie www.cit.kalisz.pl
Zwycięzca zostanie również poinformowany mailowo, a na wskazany adres przesłana zostanie nagroda - upominki związane z Kaliszem.
5. Dodatkowe warunki:
Sprawy nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator konkursu.
Zachęcamy! Warto spróbować. Powodzenia! QUIZ do pobrania poniżej:
Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki