Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Quiz na Światowy Dzień Turystyki
Aktualności
2014-09-25 / Quiz na Światowy Dzień Turystyki
W dniu 27 września obchodzimy Światowy Dzień Turystyki. Tegoroczne hasło brzmi ''Turystyka a rozwój społeczności''.

Stolicą tej edycji jest miasto Guadalajara w Meksyku. Turystyka musi nadążać za globalnymi zmianami. Społeczna odpowiedzialność jest ważnym aspektem wpływu gospodarczego, jaki turystyka wywiera na społeczeństwo. Turystyka oparta na społeczności angażuje lokalne grupy w proces podejmowania decyzji dotyczących lokalnych priorytetów.

My z okazji Światowego Dnia Turystyki przygotowaliśmy quiz dla turystów odwiedzających Kalisz, w którym będzie można wygrać upominki związane z najstarszym miastem w Polsce.
Nasz quiz dotyczył będzie wiedzy o Kaliszu, a zostanie zamieszczony 27 września na naszej stronie internetowej w dziale Aktualności. Quiz przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych i zameldowanych poza Kaliszem. Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza prześle do nas mailem prawidłowo rozwiązany quiz. Szczegółowy regulamin zamieścimy w najbliższą sobotę wraz z quizem.
Zapraszamy do zabawy!

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki