Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Aktualności » Wydarzenia weekendowe 8 - 10 sierpnia 2014r.
Aktualności
2014-08-08 / Wydarzenia weekendowe 8 - 10 sierpnia 2014r.
Zachęcamy do udziału w wydarzeniach kulturalnych, społecznych i sportowych, oferowanych w ten weekend w Kaliszu i okolicach.

Już dzisiaj od 10.00 zapraszamy do Galerii Sztuki w Podwórzu, gdzie obejrzeć można prace młodych artystek, a o godzinie 19.00 w Kościele Garnizonowym odbędzie się kolejny koncert z cyklu ''Kaliskie Forum Organowe''.

W sobotę przed nami wycieczka rowerowa z przejazdem kolejką wąskotorową, turniej piłki siatkowej, a także koncert na kaliskim rynku.

Fani sportowych emocji mogą zarezerwować sobie czas również w niedzielę - organizatorzy zapraszają na mecze piłki nożnej oraz koszykówki. Po południu i wieczorem warto wybrać się na koncerty: przy baszcie Dorotce zagrają orkiestry dęte, a w kaliskiej katedrze wysłuchać można będzie recitalu organowego Łukasza Mosura.

 

''Wybierz Kalisz na Weekend'' - to zwiedzanie miasta zabytkowym autobusem i rejsy Łodzią św. Wojciecha. Zachowując bilety, korzystamy z bonusów kulinarnych!

 

Zachęcamy do korzystania z ofert kaliskich muzeów, galerii, teatru oraz innych instytucji kulturalnych.

 

Szczegóły wydarzeń w Kaliszu i okolicach - w załączonym pliku.

Pliki do pobrania
Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki