Logo Centrum Informacji Turystycznej w Kalisz
Facebook - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuTwitter - Centrum Informacji Turystycznej w KaliszuYoutube - Centrum Informacji Turystycznej w Kaliszu
Flaga - język polskiFlaga język angielskiFlaga język niemiecki
Aktualności
Informacje praktyczne
Atrakcje turystyczne
Multimedia
Kontakt
Start / Baza gastronomiczna
Restauracja & Pub "Podkowa"
Dane adresowe:
Górnośląska 20
62-800 Kalisz
telefon: 62 5998777
fax: 503 053 668
email:
Opis

Pub PODKOWA istnieje od listopada 2007 roku. Od 2009 roku podejmujemy naszych gości w nowo otwartej sali restauracyjnej, o niepowtarzalnym wystroju i atmosferze dwupoziomowego, przestrzennego wnętrza. Lokal składa się z sali bankietowej z galerią na poziomie I piętra /sala dla niepalących, klimatyzowana, posiadająca specyficzny , ciepły wystrój wnętrza. Pub jest pomieszczeniem /dla osób palących/ ze stosowną wentylacją, posiadający typowy, niepowtarzalny wystrój , stwarzający specyficzny klimat. W obu lokalach zainstalowane są telewizory plazmowe oraz nagłośnienie muzyczne. Przed lokalem zlokalizowany jest letni ogródek piwny oraz miejsce zabaw dla dzieci.

Niepowtarzalna architektura lokalu umiejscowiona jest wśród zieleni zarazem odgrodzona od hałasu głównej arterii komunikacyjnej Kalisza. Lokal nadto wyposażony jest w urządzenia medialne, umożliwiające transmisje na dużym ekranie. Restauracja wprowadziła nową ciekawą propozycję Wieczory z Tańcem Towarzyskim. Spotkaniom będzie patronowała Szkoła Tańca Towarzyskiego Przemysława Bogdana.

Grafika kalendarz imprez
Banner, Szlak Piastowski
Linki